back to top

Minisukne sú opäť v móde. Ako ich správne nosiť

Milovníčky sukní, spozornite. Hitom tohto leta budú okrem iného trendy minisukne, ktoré sa na scénu vracajú už niekoľkokrát. Ako ich správne nosiť as čím ich kombinovať?

Oproti predchádzajúcim rokom došlo k malým zmenám. Extra krátke minisukne s extra nízkym sedom nahradili nositeľnejšie modely. Teda minisukne s vyšším pásom, ktoré rafinovane schovajú nejakú tú nedokonalosť a sú aj oveľa komfortnejšie.

Minisukne a vysoké lodičky
Pokiaľ sa rozhodnete obliecť si minisukňu, veľkú pozornosť venujte aj výberu vhodných topánok. Stávkou na istotu sú vysoké lodičky, ktoré sa k minisukniam perfektne hodia, a navyše opticky predĺžia nohy.

Crop top alebo body
Pri výbere vrchného dielu oblečenia dávajte vždy pozor, aby bolo úhľadne zastrčené, a pekne tak podčiarklo váš štíhly pás. Našim tipom je tak zvoliť trendy body, pri ktorom máte istotu, že vám nebude nikde vyliezať. Ďalšou skvelou voľbou je crop top, ktorý môžete doplniť o voľnejšie sako.

Pozor na spodnú bielizeň
Väčšina minisukní býva veľmi upnutá, a je teda dôležité vybrať vhodnú spodnú bielizeň. Najlepšou voľbou sú hladké bezšvové telové nohavičky, ktoré nebudú pod minisukňou vôbec vidieť.

Nejnovější články

Další články autora