Trendy zavinovacie šaty na leto

Dámy, máte vo svojom šatníku aspoň jedny zavinovacie šaty? Pokiaľ nie, je na čase to napraviť. Zavinovacie šaty skvele padnú každému typu postavy, a na leto sú navyše ako stvorené.

Pristane každej postave
Áno, naozaj to tak je. Zavinovacie šaty pristanú každej postave. Či už teda máte postavu v tvare presýpacích hodín, hrušky alebo jablka, zavinovacie šaty vám budú lichotiť. Zavinovacie šaty zdôraznia pás a prilákajú pozornosť k vášmu dekoltu, čo určite ocení každá žena.

Zamaskujú drobné nedostatky
Niet divu, že si ženy zavinovacie šaty priam zamilovali. Ďalšou ich výhodou je fakt, že s nimi môžete zamaskovať aj drobné nedostatky a opticky zoštíhliť svoju postavu. Pokiaľ teda napríklad zvolíte zavinovacie šaty so zvislými pruhmi, tak nielen, že vás takéto šaty opticky zoštíhly, ale navyše vás tiež urobia vyššie. Väčšina zavinovacích šiat má tiež hlbší výstrih, ktorý podčiarkne ženskosť aj u žien s menším poprsím.

Čtěte také:

Čo je viscerálny tuk? Niečo iné ako podkožné a životu nebezpečný

Jednofarebné varianty
V jednoduchosti je krása, a rovnako tak je to aj u jednofarebných zavinovacích šiat. Podľa svojho vkusu môžete zvoliť akúkoľvek farbu, ktorú ľahko oživíte vhodnými doplnkami v podobe kabelky či lodičiek.

Kvetované zavinovacie šaty
Zavinovacie šaty s motívmi kvetín vyzerajú na žene veľmi romanticky a pôvabne. K letu navyše tento vzor skrátka patrí, a tak by ste sa mu nemali vyhýbať ani vy.

Vzorované strihy
Geometrické tvary, hravé bodky alebo pruhy? Ani tieto vzory nesmú u zavinovacích šiat chýbať. Letná sezóna je miernej extravagancii rozhodne naklonená, a tak sa nebojte byť poriadne vidieť.

Nejnovější články

Další články autora