Sandále na podpätku ako hit leta

Leto je v plnom prúde, a mnoho žien tak rieši, aké topánky si na tohtoročnú sezónu zaobstarať. Hitom leta 2022 sú sandále na kline alebo platforme. Pripravili sme si pre vás pár tipov, aké si ideálne zaobstarať.

Výrazné farby sú in
Neónové či pastelové? Žlté, zelené, marhuľové alebo oranžové? Čo iné sa hodí k letu viac ako práve pestré farby. Ak však naopak dávate radšej prednosť neutrálnym farbám, ako je čierna, biela alebo šedá, zvoľte sandále s ozdobnými prvkami. Kedy inokedy si užiť trochu extravagancie ako práve počas leta.

Správna voľba materiálu
Veľkú pozornosť pri nákupe sandálov venujte materiálu. V kvalitných pohodlných topánkach budete totiž môcť tráviť aj celý deň. Najlepšou voľbou sú preto kožené sandále, ktoré sú síce trochu drahšie, ale vydržia vám v botníku skutočne dlho, a vy sa v nich navyše budete cítiť skutočne komfortne.

Čtěte také:

Palazzo nohavice: Nadčasový kúsok, ktorý v sebe kombinuje eleganciu a komfort

Dajte prednosť nižšiemu podpätku
Aj napriek tomu, že vysoké podpätky pôsobia veľmi elegantne a príťažlivo, z hľadiska praktickosti je lepšie zvoliť skôr trendy sandále na stabilnom nižšom podpätku či kline. Aj nižší klin totiž vyzerá veľmi pekne, dokáže predĺžiť nohy, ale chôdza na ňom je ďaleko príjemnejšia.

Trendy retiazky a kamienky
Veľmi obľúbené budú počas tohtoročného leta najrôznejšie retiazky, opasky, kamienky alebo pracky, ktoré dodajú topánke šmrnc. Čím zdobnejšie navyše sandále budú, tým viac pozornosti upútajú. Pokiaľ teda nechcete splynúť s davom, tento typ obuvi je tou najlepšou voľbou.

Originálne zaväzovanie a šnúrky
Okrem retiazok a kamienkov skúste dať šancu aj šnúrkam a povrázkom. Sandále na nižšom podpätku s ozdobným šnurovaním okolo členkov sa skvele hodia ako k šatám a sukniam, tak aj ku kratším nohaviciam alebo kraťasom. V prípade dlhších voľnejších nohavíc môžete šnurovanie viesť okolo nohavíc.

Nejnovější články

Další články autora